کف کاذب و سقف کاذب، خدمات تخصصی های فنّ

بند چهاردهم ماده ۵۵ قانون شهرداری ها از حفاظت از شهرها و اماکن در مقابل حریق، سیل و زلزله و اتخاذ تدابیر لازم برای حافظت از بناهای شهری سخن می گوید. هرچند نظارت بر این امور بر عهده شهرداری هاست اما پیش بینی تجهیزات لازم و اجرای آن پیش از نظارت هر سازمان و ارگان دیگر بر عهده ی صاحبان اماکن مختلف است.

شرکت های فن به عنوان مجری بخشی از پروژه های ساختمانی که نقش مهمی در پیشگیری از خسارات ناشی از این حوادث پیش بینی نشده دارند، از همان ابتدای کار تلاش خود را بر استفاده از با کیفیت ترین تجهیزات و بهترین قطعات و خدمات در پیاده سازی پروژه های کف کاذب و سقف کاذب و سایر خدمات تخصصی این شرکت قرار داده است.

با توجه به نیاز های مختلف ساختمان ها در امر ایمن سازی ، شرکت های فن با توجه به پیشینه و تخصص خود در دو زمینه کف کاذب و سقف کاذب فعالیت می کند.

نمونه کار کف کاذب های فن

اجرای کف کاذب های فن:

کف کاذب معادل قرینه ی سقف کاذب است که بخاطر ویژگی هایش در برخی اماکن مانند اتاق های سرور یا شبکه از ملزومات ساختمانی بحساب می آیند. کف های کاذب به منظور بهبود کاربری فضای ساختمان با افزایش ارتفاع محل تردد بر روی کف اصلی سازه ساختمانی، یا بعضا کاهش وزن مرده ی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند.

کف کاذب شامل قطعات پیش ساخته ای از جمله تایل، پایه و استرینگر است که با توجه به نوع و مکان استفاده از آنها، از جنس های مختلفی تهیه می شوند.

کف های کاذب دارای انواع مختلفی از نظر جنس و از نظر کاربرد است. انواع کف های کاذب مانند ، کف کاذب آلومینیومی، کف کاذب فولادی، کف کاذب سنگی، کف کاذب مخصوص گرمایش، مخصوص انتقال آب های سطحی وغیره بوده که متخصصان ما پیش از اجرای پروژه درمورد تناسب آن با کاربری ساختمان، به شما مشاوره تخصصی خواهند داد.

بیشترین استفاده از کف های کاذب برای اتاق های سرور و اتاق های کنترل، مراکز کامپیوتری، پست های برق و مخابراتی، اتاق های قرنطینه، گلخانه های مکانیزه، پاساژها، بیمارستان ها و آزمایشگاههاست.

 

اجرای سقف کاذب های فن :

سقف کاذب، پوششی خارج از سازه ی اصلی ساختمان است و در قسمت زیرین سقف اصلی اجرا میشود. سقف کاذب ضمن پوشش مناسب تاسیسات، امکان نورپردازی را به خوبی میسر می کند که زیبایی خاصی را به معماری ساختمانی اضافه می کند.

بعلاوه صرف نظر از زیبایی های بصری که این پوشش بوجود می آورد، شرایطی را فراهم می آورد که از اتلاف انرژی در ساختمان جلوگیری نماید. در اتاق های آکوستیک یا اتاق هایی که جذب صوت و ممانعت از تجمع آلودگی صوتی اهمیت دارد سقف کاذب می تواند به خوبی نقش خود را ایفا می نماید.

سقف های کاذب دارای انواع مختلف رابیتس کاری، PVC، چوب و کناف هستند که شرکت تخصصی های فن در اجرای سقف کاذب شبکه ای و سقف کاذب کناف فعالیت دارد.

سقف کاذب گچی یا آنچه که با نام سقف کناف در بین عموم جا افتاده است نام برندی آلمانی از از این نوع سقف کاذب است. سقف های کاذب کناف برای اجرای دکور های داخلی بسیار مناسب اند. با ورود این نوع از سقف کاذب به صنعت ساختمان، تمامی محدودیت ها برای طراحی سقف از بین رفته و هرگونه ایده ی خلاقانه ای به کمک آن قابل اجراست.

 

شرکت تخصصی های فن با پیشینه و تجربه ای قدرتمند در زمینه سقف کاذب و کف کاذب، آماده ارائه هرگونه مشاوره و خدمات در حوزه سقف کاذب و کف کاذب به مشتریان عزیز است.

ما مفتخریم که در کارنامه ی خود همکاری با سازمان هایی مانند صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، بانک ملی ایران، شهرداری تهران، شاتل، بانک تجارت، سازمان سنج آموزش کشور، شرکت مخابرات، شرکت ملی نفت و ده ها شرکت نامی و بزرگ دیگر را داریم.

اگر پروژه ای را در دست طراحی دارید مشاوران ما می توانند پارامترهای استاندارد مورد نیاز  هنگام طراحی را با استفاده از نقشه ها و کاتالوگ ها برای شما تهیه نمایند.

بعلاوه می توانید در هر زمان با تیم طراحی های فن تماس گرفته و درمورد هرگونه مساله فنی یا طراحی بوجود آمده، تبادل نظر کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *