معرفی شرکت مهندسی (( های فنّ ))

شرکت مهندسی ((های فن )) یکی از بزرگترین مجریان کف کاذب است که برای بسیاری از وزارتخانه ها ، سازمان ها، مراکز دولتی و شرکت های خصوصی و دولتی پروژه های حساسی را انجام داده است. اسامی برخی از این ارگانها که این شرکت افتخار همکاری با آنها را داشته ، در فهرست زیر گردآوری شده است که عبارتند از :

مجری کف کاذب مجلس شورای اسلامی ، مجری کف کاذب وزارت آموزش و پرورش ، مجری کف کاذب وزارت علوم ، مجری کف کاذب بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، مجری کف کاذب سازمان صدا و سیما ، مجری کف کاذب متروی تهران ، مجری کف کاذب شرکت مخابرات ، مجری کف کاذب شرکت پارس آن لاین ، مجری کف کاذب شرکت توانیر ، مجری کف کاذب شرکت پتروشیمی شهید تندگویان ، مجری کف کاذب شرکت فولاد خوزستان ، مجری کف کاذب مجتمع فولاد مبارکه ، مجری کف کاذب مجتمع فولاد هرمزگان ، مجری کف کاذب مجتمع مس سرچشمه و …

رسالت و اهداف :

شرکت مهندسی (( های فنّ )) در سال ۱۳۶۹ تاسیس شده و مجری پروژه های زیر است :

۱ ـ پروژه های کف کاذب در انواع مختلف.

۲ ـ پروژه های سقف کاذب در انواع مختلف.

محصولات و خدمات :

عنوان بخشی از خدمات قبل از فروش ، نماینده ای از طرف این شرکت که معمولاً یکی از تکنسین های بخش فنّی میباشد بمنظور بررسی پروژه و هماهنگی های لازم و تهیه نقشه های اولیه به محل پروژه اعزام میشود .

اگر پروژه شما در دست طراحی است ما می توانیم مشخصات و پارامترهای مورد نیاز در هنگام طراحی را توسط نقشه ها ، کاتالوگ ها و ……. برای شما تهیه و ارائه نماییم تا با این کار ، عرضه بهتر و کامل تر پروژه به مشتریان ، پیمانکاران و مدیریت پروژه راحت تر انجام بپذیرد .

نقشه ها شامل پلان طبقات ، پلان اتاقک ها ، هر گونه جزئیات که مورد نیاز باشد و ….. میشوند و به دو صورت نمونه چاپ شده و فایل کامپیوتری می توانند در دسترس باشند .

البته شما می توانید به راحتی بـا تیم طراحی ما در تماس باشید تا در مـورد هـر گونه مسئله فنّی و یا طراحی که ممکن است بوجود بیاید ، بحث و تبادل نظر کنید .

ویژگی ها، نیازمندیها و استخدام :

صنعت ساختمان نیز مانند بسیاری از صنایع دیگر همیشه در حال پیشرفت و نوآوری است .
ساختمان ها بطور کلی به چند گروه اصلی تقسیم می شوند :
۱ ـ ساختمان های مسکونی
۲ ـ ساختمان های اداری
۳ ـ ساختمان های صنعتی
۴ ـ ساختمان های ورزشی
۵ ـ ساختمان های بلند مرتبه
۶ ـ و …….
با توجه به نیاز انواع ساختمان به تجهیزات نوین ، سعی دارد در زیر شاخه های آنها فعال بوده و انجام قسمتی از پروژه های ساختمانی را در هر یک از آنها عهده دار باشد .

به همین منظور این شرکت در تخصصهای زیر فعالیت می کند :
۱ ـ کف کاذب : برای ساختمان های صنعتی و اداری ، اتاقهای کنترل و اتاق های سرور .
۲ ـ سقف کاذب : برای انواع ساختمان ها

اخبار و افتخارات :

حضور در نمایشگاه ها و کنفرانس ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *